Hotel Altus Poznań Old Town, Poznań
Hotel Altus Poznań Old Town, Poznań

Sie werden unsere Gastfreundschaft lieben

Datum wählen
19 Feb 2020
20 Feb 2020

Code für Rabatt:

Das Hotel Altus Poznan Old Town

Das Hotel Altus Poznan Old Town ist ein Drei-Sterne-Hotel in einem der charakteristischsten Gebäude in Posen, dem Alpha-Komplex, lokalisiert. Der Hauptbahnhof ist nur 1 km entfernt, ebenso wie der Altmarkt und das MTP-Messegelände.
Hotel verwaltet von Dobry Hotel.

Modernistyczny styl

Kompleks wieżowców Alfa to jeden z symboli Poznania. W jednym z nich powstał hotel Altus. Wnętrza są hołdem dla modernizmu: każdy detal zaprojektowaliśmy tak, by nawiązywał do charakteru tego miejsca.

Modernistyczny styl

Indywidualne podejście

Hotel Altus to miejsce nowoczesne, znajdujące się w samym sercu Poznania, na głównej ulicy Święty Marcin. Naszą dewizą jest zapewnienie Gościom dobrej atmosfery pobytu, łączącej zalety lokalizacji w centrum oraz możliwości oderwania się od miejskiego zgiełku i komfortowego odpoczynku.

Wsłuchujemy się w potrzeby Gości, proponując rozwiązania je spełniające. Cenimy każde spotkanie i podchodzimy do niego indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, niezależnie czy dotyczy pobytu weekendowego, czy organizacji dużego wydarzenia.

Znakomite dania

W Hotelu Altus można się rozsmakować. Restauracja #projektalfa słynie z wykwintnej kuchni łączącej smaki Europy z pysznymi, lokalnymi specjałami.

Znakomite dania

Atrakcje w okolicy

Ulica Święty Marcin przechodzi modernizację. Stworzenie tu deptaku tchnęło nową energię w tę okolicę, sprawiając, że mieszkańcy i turyści chętnie spędzają tu czas. Hotel Altus mieści się w samym sercu Świętego Marcina, co sprawia, że najciekawsze miejsca centrum Poznania są w zasięgu kilku minut spaceru.

Można więc zwiedzać najważniejsze atrakcje stolicy Wielkopolski, jak Stary Rynek z przepięknym renesansowym ratuszem i trykającymi się koziołkami. Można podziwiać urocze śródmieście, Pałac Wolności i Centrum Kultury Zamek. Można też zwiedzać miasto według innego klucza i samodzielnie odkrywać mniej znane oblicze Poznania.

Znajdź coś dla siebie

  • Położona niedaleko centrum kultowa dzielnica Jeżyce, kusi wyjątkową atmosferą oraz uroczymi kawiarniani i maleńkimi restauracyjkami.
  • Tuż za Starym Rynkiem mieszczą się klimatyczne Chwaliszewo, Ostrów Tumski oraz cieszące się coraz większą popularnością wybrzeża Warty, ze słynną trasą rowerową – Wartostradą.
  • Kilka kroków od Hotelu znajduje się najstarsze kino w Poznaniu – Muza, do którego prowadzi efektowny neon.
  • Zaledwie pół godziny spaceru wystarczy, by dostać się nad jedną z największych atrakcji Poznania – jezioro Malta.

247 schodów do trenowania

12 kondygnacji Hotelu Altus to wyjątkowa klatka schodowa. 247 schodów stanowi idealny sposób na codzienny trening – można pokonywać je stopniowo lub od razu zmierzyć się wyzwaniem, pokonując całość.

247 schodów do trenowania

Profesjonalne konferencje

Konferencje w centrum Poznania? W centrum konferencyjnym Hotelu Altus organizujemy profesjonalne wydarzenia o różnym charakterze nawet dla 300 osób.

Profesjonalne konferencje

Nieustanne podążanie za trendami

Hotel Altus należy do sieci Dobry Hotel. Ta nazwa zobowiązuje. Dokładamy starań, aby zapewnić Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku, zgodną z najnowszymi trendami w hotelarstwie. Tworzymy wnętrza z charakterem, zapewniając Gościom niezapomniane doświadczenia z pobytu w samym centrum Poznania.

mobile nav bg
Zobacz na mapie

Rezerwacja niedostępna

W celu zarezerwowania pobytu prosimy o kontakt z recepcją.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen